close
تبلیغات در اینترنت
اینجا تهران است باشگاه بیلیارد مختلط!

درحال بارگذاری ....
سخـن روز
تازه ترین مطالب حریم آسمانی
جایگاه قرار گیری تبلیغات بنری
تبلیغات در حریم آسمانی
نمایش موضوعاتاینجا تهران است باشگاه بیلیارد مختلط!

پست شماره 631
اینجا تهران است باشگاه بیلیارد مختلط!
موضوعات این مطلب :
اخبار حجاب
,

مدتی است که باشگاه های مختلط بیلیارد در هجوم دختران و پسران جوانی که شوخی های بی پروا و روابط نامناسب را چاشنی بازی خود کرده اند، در جای جای شهر تهران فعالند، این در حالی است که نهادهای نظارتی، هیچ موضعی در برابر فعالیت غیر عرفی این امکان اتخاذ نکرده اند.

به گزارش حریم اسمانی،به نقل از تبیان؛ سالن هایی با دیوار پوش های قرمز رنگ، میزهای قهوه ای مستطیلی و دختران و پسرانی با ظواهر آنچنانی که دود سیگارهایشان فضای را مه الوده کرده است در کنار صدا قهقهه خنده ای که بر غبار فضای سالن می افزاید، چنین توصیفاتی شاید شما را به یاد یکی از کلوپ ها یا باشگاه های شبانه کشورهای غربی بیندازد اما اینجا نه کلوپ است و نه کشور غربی، اینجا تهران است، باشگاه مختلط بیلیارد!

بیلیارد به شرط اختلاط
«علی . ک» مدتی است با باشگاه های بیلیارد مختلط آشنا شده است. او در خصوص این آشنایی می گوید: «راستش را بخواهید من زیاد اهل ورزش نبودم تا اینکه مدتی پیش یکی از دوستانم گفت که باشگاه هایی در همین محل خودمان است که در آن دختران و پسران در کنار هم می توانند بیلیارد بازی کنند، ابتدا خودم هم باورم نمی شد تا اینکه با پای خودم به باشگاه امدم و به چشم دیدم که در شهر خودمان هم چنین محل هایی برای ورزش های مختلط دختر و پسر وجود دارد و این بهانه ای شد برای اینکه من ورزش بیلیارد روی بیاورم!»

مراجعان باشگاه های مختلط به دنبال حواشی هستند تا خود ورزش!
«مانی.ف» که سالها سابقه بازی بیلیارد را داشته است در خصوص ماجرای باشگاه های بیلیاردی که پذیرش مختلط دارند به « تبیان» می گوید: «من سالهای سال است که در زمینه ورزش بیلیارد فعالیت می کنم و ورزش تخصصی ام بیلیارد است اما در تمام این سالها گذرم به باشگاه های مختلط بیلیارد نیفتاده بود تا چند هفته پیش که به پیشنهاد یکی از دوستان به یکی از این باشگاه های مختلط که در غرب تهران واقع شده بود رفتم و در کمال تعجب دیدم که دختران و پسران بدون کوچکترین محدودیتی در کنار یکدیگر بیلیارد بازی می کنند.»

پس از مدتی متوجه شدم که در باشگاه های بیلیارد بر خلاف سایر باشگاه ها دختر و پسر می توانند در کنار یکدیگر به بازی بیلیارد بپردازد و از آنجایی که دختران و پسران حاضر روابط بی حد و مرز با یکدیگر داشتند تحمل فضا برای من بسیار دشوار شد و پس از مدت زمان کوتاهی از دوستم خواستم که به سرعت این مکان را ترک کنیم.»

وی ادامه می دهد: «یکی از مشخصات کسانی که پایه ثابت این باشگاه های مختلط بیلیارد هستند این است که این افراد تبحر چندانی در بازی بیلیارد ندارند و بیشتر به دلیل حواشی باشگاه های بیلیارد مختلط، قدم به این باشگاه ها می گذارند، تا در این میان به قول معروف با یک تیر دو نشان بزنند و هم ورزشی را تجربه کرده باشند و هم بتواند در محیطی بی بند و بار با جنس مخالف معاشرت کنند.»

باشگاه بیلیارد مکانی برای روابط بی بند و بار!
«آرمان. ص» هم از دیگر مراجعان باشگاه های مختلط بیلیارد است. وی در خصوص عملکرد این باشگاه های می گوید: «یکی از خصوصیات باشگاه های مختلط بیلیارد این است که گروه های دوستی متشکل از دختران و پسران در این محیط راحت تر می توانند با هم معاشرت کنند و در این بین مسائلی مانند گشت ارشاد و سایر محدودیت هایی سطح شهر در این محیط ها دیده نمی شود و شاید یکی از دلایل اقبال جونان به این باشگاه های همین آزادی های بی حد و مرز باشد.»

وی ادامه می دهد: «حتی در ساعات شب مدیر باشگاه دربهای ورودی را می بندند تا دختران و پسران بتواند با راحتی بیشتری بتواند در کنار یکدیگر بیلیارد بازی کنند.»

محیط باشگاه های مختلط بیلیارد، در شان خانم ها نیست!
«نازنین. ل» با اشاره به اینکه تنها یک بار تجربه حضور در باشگاه بیلیارد را داشته است می گوید: چند وقت پیش یکی از دوستان به من پیشنهاد داد که به باشگاه بیلیارد برویم و من پذیرفتم، پس از ورود به باشگاه بود که احساس کردم به دنیای دیگری وارد شده ام، نور پایین دالان ها و سالن های باشگاه در کنار مه دود سیگارحاضرند، تصویری غریبی را در باشگاه ایجاد کرده بود»

وی ادامه می دهد: «پس از مدتی متوجه شدم که در باشگاه های بیلیارد بر خلاف سایر باشگاه ها دختر و پسر می توانند در کنار یکدیگر به بازی بیلیارد بپردازد و از آنجایی که دختران و پسران حاضر روابط بی حد و مرز با یکدیگر داشتند تحمل فضا برای من بسیار دشوار شد و پس از مدت زمان کوتاهی از دوستم خواستم که به سرعت این مکان را ترک کنیم.»

نازنین ادامه می دهد: «به نظر من چنین محیط هایی که اختلاط دختر و پسر به سمت گناه نزدیک می شود، جای مناسبی برای حضور دختران نیست و به همین دلیل آن روز، اولین و اخرین تجربه حضور من در باشگاه بیلیارد بود.»

باشگاه هایی که جایی برای خانواده ها ندارد!
«فرهاد.م » که یکی از مراجعان همیشگی آخر هفته های باشگاه های بیلیارد است با اشاره به جو این محیط ها می گوید: «به نظر من جو باشگاه های مختلط بیلیارد برای من و دوستانم که به صورت مجردی در چنین محیطی حضور پیدا می کنیم تا اخر هفته خوشی را تجربه کینم مناسب است اما خود من هرگز حاضر نمی شود با خانواده ام با میحط بیایم چون به نظر من چنین محیطی مناسب حضور خانواده ها نیست.»

راستش را بخواهید من زیاد اهل ورزش نبودم تا اینکه مدتی پیش یکی از دوستانم گفت که باشگاه هایی در همین محل خودمان است که در آن دختران و پسران در کنار هم می توانند بیلیارد بازی کنند، ابتدا خودم هم باورم نمی شد تا اینکه با پای خودم به باشگاه امدم و به چشم دیدم که در شهر خودمان هم چنین محل هایی برای ورزش های مختلط دختر و پسر وجود دارد و این بهانه ای شد برای اینکه من ورزش بیلیارد روی بیاورم!»

روند رو به رشد باشگاه های بیلیارد مختلط
احمدی، مدیر یکی از باشگاه های بیلیارد با اشاره به اینکه تعداد باشگاه های مختلط روند رو به رشدی دارد، اظهار می کند: زمانی باشگاه های مختلط شهر تهران یکی دو تا بیشتر نبود اما این روزها تعداد این باشگاه ها افزایش پیدا کرده است، دیگر در بیشتر محله های اصلی شهر می توان ردپای باشگاه بیلیارد مختلطی را پیدا کرد.سالن بیلیارد مختلط خیلی را اهل ورزش کرده است!

لزوم نظارت بر فعالیت باشگاه های بیلیارد
با توجه به اختلاطی که این روزها در برخی از سالن های بیلیارد سایه انداخته است و پیامدهایی که این روند می تواند برای خانواده های در پی داشته باشد، لزوم نظارت بر چنین محیط هایی بیش از پیش رخ نمایان کرده است تا با کنترل چنین باشگاه هایی، از این پس مردم با ورود به باشگاه های مختلط بیلیارد فکر نکنند که به لاس وگاس قدم گذاشته اند!

منبع:باحجاب


برچسب های این مطلب

Post Tags

harimeasmani.ir

حریم آسمانی

باشگاه بیلیارد

مختلط

باشگاه محتلط

کلوپ مختلط

باشگاه شبانه

اخبار حجاب

مطالب مرتبط

Rekated Posts

نظرات این مطلب

Post Comments
آهو میگه :
از آدم های اینچنینی خستم. خجالت آوره انقدر راحت مردم رو قضاوت میکنید. یعنی هرچی شما بهش معتقدی درسته هرچی باب میلتون نباشه غلطه. من عاشق بازی بیلیاردم و اتفاقن خیلی هم حرفه ای بازی میکنم. ولی از وقتی برگشتم ایران در به در دنبال یک باشگاه میگردم که بتونم با برادرم بازی کنم . ولی همه یه جوری برخورد میکنن انگار دنبال فاحشه خونه میگردی. باز کنید این اذهان بستتون و . بذارین آدمای دیگم حق انتخاب داشته باشن. خسته نشدین از این همه زورگویی. مردم دوست دارن تفریح کنن. زندگی کنن. بخندن. چی باعث میشه امثال شما فکر کنن درست ترینن؟؟؟ چرا فکر میکنین حق دارین برای بقیه تعیین تکلیف کنین؟؟؟ چه فرقی بین نوع نگاه امثال تو با نوع نگاه رضا خان زمان کشیدن روسری ها از سر زنان هست؟؟؟
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی